MUST VAARIKAS TOAPARFÜÜM

Läbi müüdud
Läbi müüdud
Puuviljane lilleline hõng, milles domineerivad värskete vaarikate ja kirsside noodid, mida soojendavad roosa ja musta pipra terad ning mis on põimunud läbipaistva lillelise pletooriga, millele on lisatud kreemjas muskus.

 TOP 1 lõhn meie valikus!

KASUTAMINE
Ava pudel, eemaldades plastikust tropp pudeli avalt, keerake metallist kork tagasi peale ning aseta algselt kaks-kolm pulka parfüümipudelisse. Õli imendub pulkadesse paar tundi ning tugevama lõhna saavutamiseks lisage pulki juurde. Värskendmiseks soovitame pulgad paari päeva tagant ringi keerata. Vältige õlisegu silma ning nahale sattumist.

Maht: 100ml

TÄITEPUDEL:
Täitepude sisaldab 100ml toaparfüümi ning kaasa tuleb 4 pulka.

Postitame pakid 2-5 tööpäeva jooksul. Tarneajad võivad muutuda vastavalt Smartposti töökoormusele ja hooajale (näiteks suured e-poodide kampaaniad nagu Must Reede või E-smaspäev, jõulude eelne aeg jne) - anname endast alati parima, et pakid jõuaksid kohale esimesel võimalusel. Tähtpäevade puhul soovitame tellimuse teha aegsasti. Kui pakiga on kiire, siis kirjutage meile enne tellimuse esitamist ja saame öelda võimalikult täpse tarneaja.

KASUTAMINE
Ava kork ning vala ettevaatlikult kogu pudeli sisu toaparfüümi anumasse ning lisa uued pulgad. Valamise ajal soovitame parfüümi anuma alla panna salvrätiku, et õli ei satuks pindadele. Õli võib pindasid rikkuda.

INCI: Isopropylidene Glycerol, Benzyl Alcohol, Benzyl salicylate, (4-tert-Butylcyclohexyl acetate, alpha-Hexylcinnamaldehyde)

Sorteeri:
Otsing:
Img 2116
Läbi müüdud