MUSTA VAARIKA AROOMIVAHA

Läbi müüdud
Läbi müüdud
Netokaal: 35g
Piprase vaarika aroomiga, roosa kvartsi ja musta obsidiaaniga. Mustale obsidiaanile on lisatud tasakaaluks helgemat roosat kvartsi, et kodus saavutada täielik tasakaal. Obsidiaan on muutuste ja uuestisünni kivi, annab tuge rasketes olukordades. Roosa kvarts toob helgust ja ei lase obsidiaanil liiga intensiivselt mõjuda.

Aroomivahad on valmistatud käsitööna kvaliteetsest sojavahast, IFRA standarditele vastavate aroomidega ning seetõttu ei ole aroomid kahjulikud keskkonnale, inimestele ega loomadele. Aroomivahad loovad sarnaselt küünaldele kodus mõnusa hubase õhkkonna ning ergutavad meeli aroomiteraapiana.

Lõhnakirjeldus: puuviljane lilleline hõng, milles domineerivad värskete vaarikate ja kirsside noodid, mida soojendavad roosa ja musta pipraterad ning mis on põimunud läbipaistva lillelise pletooriga, millele on lisatud kreemjas muskus.

Kasutamine: 
Aroomivaha sobib kasutamiseks aroomilambis.
Murra üks ruuduke aroomivaha aroomilambi nõusse. Süüta aroomilambis teeküünal ning naudi vaha sulamisilu, mis hakkab sillerdama ja pakub silmailu. Aroomivaha sulab aroomilambis vedelaks ja täidab toa meeldiva aroomiga. Tahkunud aroomivaha eemaldamiseks lambist lase küünlal sulatada vaha esimene kiht, mis on kontaktis lambiga ning seejärel eemalda tahkunud tükk pinnalt. Kristallid saad vahast eemaldada ja lisada järgmiseks korraks või koguda eraldi nõusse. Hoida loomadele ja lastele kättesaamatus kohas.