Sädelev Arbuus

Lisa ostukorvi
INCIButyrospermum Parkii butter (sheavõi), Mangifera Indica (mangovõi), Cocos Nucifera (kookosõli), Prunus Amygdalus Dulcis (magusa mandli õli), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Candelilla Cera (kandelillavaha), Mica (värvaine), Parfum

200ML e 100g (netokaal)
30ML e 15g (netokaal)

Lõhna kirjeldus:  värske arbuusi ja kerge vanilje imeline lõhnakombo.
Lõhnaained on sertifitseeritud
IFRA (Rahvusvahelise Lõhnaainete Uuringute Assotsiatsioon) ning REACH (kemikaalide registreerimine, hindamine, autoriseerimine ja piiramine) poolt ja on inimestele, loomadele ning keskkonnale ohutud. IFRA standard tagab, et kõik lõhnaained, mida kasutatakse, on läbinud teaduslikud uuringud ning nende kasutamine vastavalt ettekirjutustele on ohutu.

NB! Kehavõi annab kerge bronze tooni nahale, mis võib valgeid riideid määrida. 


Parima tulemuse saamiseks kasuta koheselt pärast dušši või vanni!

SÄILITAMINE
Kehavõide konsistents muutub vastavalt temperatuurile. Soojemas keskkonnas kehavõi pehmeneb. Kuigi kehavõi võib seetõttu kaotada oma kaubanudsliku välimuse, siis toote niisutavad omadused jäävad ikkagi samaks. Külmkapis läheb või kõvaks, seetõttu on soovitsulik säilitada toatemperatuuril (ca 21-22 °C juures).

Nipp: eelista kreemi nahale kandmisel spaatlit, siis ei satu bakterid kreemi sisse.

Kehavõi säilivusaeg on ca 6-8 kuud.

Kehavõid valmivad käsitööna ning saate alati värskelt valmistatud toote. Tarneaeg on 3-5 tööpäeva.

ALLERGEENID
Kehavõid sisaldavad pähklitest saadud koostisosi. Allergiliste reaktsioonide vältimiseks testige toodet väikses koguses nahal. Palun tutvuge enne ostu sooritamist ka koostisosadega.

NB! Tooted näevad küll apetiitsed välja, kuid pole mõeldud söömiseks.

Sorteeri:
Otsing: