Mahe Sidrunhein
Lisa ostukorvi
INCISucrose (suhkur), Butyrospermum Parkii butter (sheavõi), Mangifera Indica (mangovõi), Cocos Nucifera (kookosõli), Prunus Amygdalus Dulcis (magusa mandli õli), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Candelilla Cera (kandelillavaha), Mica (värvaine), Cymbopogon Flexousus (limonene, linalool, isoeugenol, citronellol, eugenol)

Lõhnakirjeldus: tagasihoidliku ja maheda sidrunheina lõhnaga. Toode sobib suurepäraselt ka meestele!

Lõhnaained on sertifitseeritud IFRA (Rahvusvahelise Lõhnaainete Uuringute Assotsiatsioon) ning REACH (kemikaalide registreerimine, hindamine, autoriseerimine ja piiramine) poolt ja on inimestele, loomadele ning keskkonnale ohutud. IFRA standard tagab, et kõik lõhnaained, mida kasutatakse, on läbinud teaduslikud uuringud ning nende kasutamine vastavalt ettekirjutustele on ohutu.

200ML e 220g (netokaal)
30ML e 30g (netokaal)

KASUTAMINE
Kasuta niiskel nahal õrnalt masseerides ringjate liigutustega. Kehakoorija sisaldab väga
kvaliteetseid õlisid ning niisutab korralikult
nahka. Pärast dušši loputa õrnalt suhkur maha ning vajadusel ka liigne kreem. Pärast suurema suhkru maha loputamist sobib nahale jäänud võiga ka raseerida. Nahk jääb pärast jumalikult siidine.

SÄILITAMINE

Kehakoorijate konsistents muutub vastavalt temperatuurile. Soojemas keskkonnas või pehmeneb. Kuigi toode võib seetõttu kaotada oma kaubandusliku välimuse, siis toote niisutavad omadused jäävad ikkagi samaks. Külmkapis läheb või kõvaks, seetõttu on soovitsulik säilitada toatemperatuuril (ca 21-22 °C juures).

Kehakoorija säilivusaeg on ca 6-8 kuud.

Kehakoorijad valmivad käsitööna ning saate alati värskelt valmistatud toote. Tarneaeg on 3-5 tööpäeva.

ALLERGEENID
Kehakoorijad sisaldavad pähklitest saadud koostisosi. Allergiliste reaktsioonide vältimiseks testige toodet väikses koguses nahal. Palun tutvuge enne ostu sooritamist ka koostisosadega.


NB! Tooted näevad küll apetiitsed välja, kuid pole mõeldud söömiseks.