Tule veeda üks kvaliteetne õhtu meie stuudios!

Pane kokku kuni kaheksa-pealine punt ägedaid inimesi ning võtke ette suund Tartu südalinna Rüütli tänavale! Meie teeme kõik ülejäänud ise ära, et teil tuleks üks tore firmapidu, tüdrukute õhtu, sünnipäev või lihtsalt tore kogunemine.Kehakoorija valmistamise töötoa hind 35EUR/in

Inimesi: 8 (miinimum arv)


Hinnas sisaldub kehakoorija valmistamise töötuba ning tooraine, mille tulemusel saate enda lõhna- ja värvieelistustele sobiva kehakoorija valmistada. Ruum kaunistatakse vastavalt teie ürituse teemale - laudadele tulevad vastavad kaunistused, tekstid, plakatid. Võimalus kuulata oma muusikat (Spotify, Youtube, raadio vms). Kestvus kuni kaks tundi.  Arvestame teie erisoovidega vastavalt võimalustele.

Registreerimiseks täida allolev vorm ning sõnumi sisuks paku välja:

- kuupäev ja kellaaeg
- inimeste arv (võimalusel ka nimekiri)
- sündmuse kirjeldus (sünnipäev, tüdrukute õhtu)
- kas soovite lisaks paketile snäkke-jooke
- muud erisoovid

Võtame teiega esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 24h jooksul ühendust. 
Kiirete küsimuste korral helista +372 56 600 362.


STUUDIO REEGLID 

1. Klienti tervitame, kui oma külalist kodus! Soovime, et tunneksite ennast alati hästi ja mugavalt.

2. Kõik soovid saagu täidetud!
Vajadusel ronime üle traataia või sõidame teise linna poodi.

3. Loome lisaväärtust -
oleme üritusel olemas ja aitame pildistada, suuname, abistame ja loome hetkeideede täitmisega lisaväärtust! Äkki on vaja organiseerida kiirelt üks limusiinisõit või tuleb koogiisu - leiame kohapeal koos lahenduse! Saame teie tehtud tooted anda kätte ka järgmisel päeval või saata Smartpostiga. 

4. Üllatame!
Teie usaldate oma kvaliteetse õhtu meie kätesse ja meie soovime näidata, et see on meile oluline ja mõtleme igale ürituse tellijale välja mingi väikse lisaüllatuse. Kuulame teid hoolikalt ja ei jäta detaile märkamata.

5. Ootame teid alati tagasi!
Soovime tagada, et teie üritus oli nii hea, et soovite meie juurde alati tagasi tulla. Loome hubase ja hea auraga õhkkonna, kus saate veeta oma kallite inimestega kvaliteetaega!


Müügitingimused:

1. byKristelS OÜ-l on õigus ettemaksu mitte tagasi maksta vähem kui 24h tühistatud tellimustele.
2. Kõik lisategevused, kaasa võetud söögid ja joogid tuleb eelnevalt kokku leppida, et saaksime teie tegevustega arvestada. 
3. Koduloomade kaasa võtmine on kahjuks keelatud hügieeninõuete tõttu.
4. Üritusele võivad tulla ainult registreeritud inimesed, sõpru-kaaslasi-lapsi lisaks kaasa võtta ei ole lubatud, kui nii ei ole eelnevalt kokku lepitud. 
5. Töötoa ning lisaks soovitud teenuste eest peab olema tehtud ülekanne arvel esitatud kuupäevaks (mitte hiljem kui 24h enne üritsue algust).

Rekvisiidid:

byKristelS OÜ
EE912200221076581659 SWED

KUIDAS TULLA?

Asume Tartu vanalinnas Rüütli 23 kolmandal korrusel (ruum 307). Kui oled jõudnud maja ette, helista +372 56600362 ja avame sulle ukse (fonolukk ei tööta).