Vanilla Lemonade

Lisa ostukorvi
13,55 €
INCI: Sucrose (suhkur), Butyrospermum Parkii Butter, Mangifera Indica Seed Butter, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Euphorbia Cerifera Cera, Mica (CI 77891, CI 77492), Parfum


Lõhna kirjeldus: sidrunilimonaad, sorbett
Lõhnaained on sertifitseeritud IFRA (Rahvusvahelise Lõhnaainete Uuringute Assotsiatsioon) ning REACH (kemikaalide registreerimine, hindamine, autoriseerimine ja piiramine) poolt ja on inimestele, loomadele ning keskkonnale ohutud. IFRA standard tagab, et kõik lõhnaained, mida kasutatakse, on läbinud teaduslikud uuringud ning nende kasutamine vastavalt ettekirjutustele on ohutu.

200ML e 220g (netokaal)
30ML e 30g (netokaal)
KASUTAMINE
Kasuta niiskel nahal õrnalt masseerides ringjate liigutustega. Kehakoorija sisaldab väga kvaliteetseid õlisid ning niisutab korralikult nahka. Pärast dušši loputa õrnalt suhkur maha ning vajadusel ka liigne kreem. Pärast suurema suhkru maha loputamist sobib nahale jäänud võiga ka raseerida. Nahk jääb pärast jumalikult siidine.

SÄILITAMINE
Kehakoorijate konsistents muutub vastavalt temperatuurile. Soojemas keskkonnas või pehmeneb. Kuigi toode võib seetõttu kaotada oma kaubandusliku välimuse, siis toote niisutavad omadused jäävad ikkagi samaks. Külmkapis läheb või kõvaks, seetõttu on soovituslik säilitada toatemperatuuril (ca 21-22 °C juures).

Kehakoorija säilivusaeg on ca 6-8 kuud.

Kehakoorijad valmivad käsitööna ning saate alati värskelt valmistatud toote. Postitame pakid 2-5 tööpäeva jooksul. Tarneajad võivad muutuda vastavalt Smartposti töökoormusele ja hooajale (näiteks suured e-poodide kampaaniad nagu Must Reede või E-smaspäev, jõulude eelne aeg jne) - anname endast alati parima, et pakid jõuaksid kohale esimesel võimalusel. Tähtpäevade puhul soovitame tellimuse teha aegsasti. Kui pakiga on kiire, siis kirjutage meile enne tellimuse esitamist ja saame öelda võimalikult täpse tarneaja.

ALLERGEENID
Kehakoorijad sisaldavad pähklitest saadud koostisosi. Allergiliste reaktsioonide vältimiseks testige toodet väikses koguses nahal. Palun tutvuge enne ostu sooritamist ka koostisosadega.


NB! Tooted näevad küll apetiitsed välja, kuid pole mõeldud söömiseks.